Serwis automatyki

 

Jesteśmy licencjonowanym serwisem firmy Nice, serwisujemy również sprzęt innych marek.

Zapraszamy

Naprawa i sprzedaż automatów do bram

Zajmujemy się montażem i serwisem różnego rodzaju bram automatycznych garażowych, bram ogrodzeniowych, bram przemysłowych, rolet i szlabanów. Oferujemy profesjonalny serwis bram automatycznych garażowych takich jak segmentowe, uchylne, rolowane, boczne, jak również bram automatycznych wjazdowych przesuwnych i skrzydłowych. Wszystkie wymienione urządzenia wymagają okresowych regulacji, konserwacji, przeglądów, napraw i innych czynności serwisowych. Ich częstotliwość, zakres konserwacji, przeglądów i napraw zależy przede wszystkim od prawidłowego doboru bramy automatycznej,  rodzaju zastosowanej automatyki, jakości materiałów z których jest wykonana brama, poprawnego montażu,warunków eksploatacji takich jak obciążenie, zanieczyszczenie i prawidłowość użytkowania.

Najczęstsze awarie mechaniczne

Nieprawidłowe użytkowanie bram automatycznych lub innych urządzeñ niezgodnie z zaleceniami producenta może być przyczyną wielu awarii jak również może stwarzać zagrożenie dla użytkownika. Nasz profesjonalny serwis poradzi sobie z awarią taką jak pęknięta sprężyna, zerwana lub skręcona linka, uszkodzona rolka lub uszkodzony wózek bramy przesuwnej. Zdarza się również, że częstą przyczyną awarii bram garażowych, przesuwnych, skrzydłowych jest również ich mechaniczne uszkodzenie np. uderzenie przez samochód. 

Przeglądy

Zaleca się wykonywanie przeglądów co najmniej 2 razy w roku aby ograniczyć ilość występujących awarii, usterek i wydłużyć żywotność podzespołów bramy. Dzięki stosowaniu profilaktycznej okresowej konserwacji i przeglądów można uniknąć poważnych awarii uniemożliwiających użytkowanie bramy. Producenci bram tacy jak Hormann, Wiśniowski, Krispol, Normstahl, w dokumentacji technicznej określają zalecenia w tym zakresie.

MarBram Automatyka do bram, Ogrodzenia

MARBRAM Mariusz Marczak
marbram.com
tel.:+48 882-42-71-71 
Email: automatyotwock@gmail.com

Automatyka do bram, Ogrodzenia Otwock

Automatyka do bram Otwock, serwis automatyki do bram Otwock, sprzedaż automatyki do bram Otwock, automatyka Otwock, ogrodzenia Otwock,producent ogrodzeń Otwock

Automatyka do bram Otwock

Automatyka do bram Otwock

Producent ogrodzeń Otwock

Producent ogrodzeń Otwock

Automatyka do bram Warszawa

Automatyka do bram Warszawa

Producent ogrodzeń Warszawa

Producent ogrodzeń Warszawa