Sprzedaż i montaż automatyki do bram

 

Pracujemy na sprzęcie renomowanych marek.

 

Sprzedaż i montaż automatyki do bram

Aby nasz brama stała się bramą automatyczną trzeba zainstalować do niej odpowiedni napęd, czyli automat które po otrzymaniu polecenia wykona manewr otwierania i zamykania bramy. Na rynku występują 3 rodzaje napędów, tj. napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych. Napędy można podzielić jeszcze na sposób w jaki będą użytkowane czyli napędy do użytku przydomowego (mała intensywność pracy) i napędy do pracy intensywnej (duża intensywność pracy). Kolejnym ważnym elementem przy wyborze automatyki bram są warunki montażowe np.: jakie mamy słupki (dotyczy bram skrzydłowych), ile mamy miejsca i czy jest możliwość zamontowania listwy zębatej (dotyczy bram przesuwnych), jak duże mamy nadproże nad bramą garażową, czy jest możliwość doprowadzenia zasilania oraz czy w ogóle istnieje możliwość z automatyzowania naszej bramy?
Nasza firma poza sprzedażą automatyki do bram wjazdowych świadczy usługi związane z montażem i serwisem wszelkiego rodzaju napędów i automatyki do bram.

MarBram Automatyka do bram, Ogrodzenia

MARBRAM Mariusz Marczak
marbram.com
tel.:+48 882-42-71-71 
Email: automatyotwock@gmail.com

Automatyka do bram, Ogrodzenia Otwock

Automatyka do bram Otwock, serwis automatyki do bram Otwock, sprzedaż automatyki do bram Otwock, automatyka Otwock, ogrodzenia Otwock,producent ogrodzeń Otwock

Automatyka do bram Otwock

Automatyka do bram Otwock

Producent ogrodzeń Otwock

Producent ogrodzeń Otwock

Automatyka do bram Warszawa

Automatyka do bram Warszawa

Producent ogrodzeń Warszawa

Producent ogrodzeń Warszawa